Kniha návštěv

Praxe

Datum: 09.10.2018 | Vložil: Zora Spurná, Křesťanská Základní a Mateřská škola Jana Husa Brno

Ve škole Brána jsem strávila několik příjemných dnů v rámci své praxe. Po celou dobu jsem vnímala velice přátelské a pokojné prostředí pro práci. Velmi se mi líbil přístup dětí k dospělým, kdy jsou vedeny k projevování respektu a úcty. Celý čas mi ve všem paní ředitelka i učitelé vycházeli vstříc a byli ve všem nápomocní.

leading to weaker erections

Datum: 18.10.2018 | Vložil: dukk

Penis pumps incorporate placing a tube beyond the penis compwo.smukbrudgom.com/instruktioner/dukk.php and then pumping into the forgiving mood the press to raise a vacuum. The vacuum draws blood into the penis and makes it swell. Vacuum devices are every unprejudiced at present euphemistic pre-owned in the short-term treatment of impotence. But overusing a penis whistle up can hurt the network of the penis, influential to weaker erections.

Реклама. Health. Заработок. Work home

Datum: 18.10.2018 | Vložil: Morrisowepe

Отвечу на почти любые вопросы по компьютеру, программам, интернет рекламе, проектам заработка и мн. др. Проще говоря - что льзя и нельзя. Где съкономить, а не подарить мошенникам. Консультации 20 usd за месяц. Постоянно на связи либо скайп evg7773, либо тел/viber +38097-613-1437 Опыт 25 лет. Это позволит Вам сохранить много денег, нервов, времени

Brána

Datum: 24.04.2018 | Vložil: LM, studentka učitelství na UP Olomouc

Řekla bych, že tato škola nejde úplně s dnešním trendem, který je založený na výkonu a množství výsledků za jakoukoliv cenu. Spíš jsem vnímala snahu učitelů předat dětem informace, které jsou pro ně využitelné a také hodnoty pro život, které jsou snad ještě cennější než informace samotné (aniž by děti byly o cokoliv ochuzeny). Celkově je ve škole vstřícné prostředí, ve kterém se přistupuje s úctou (nejen k dětem), a v němž se odráží to, že žáci i učitelé spolu navzájem komunikují. Jistě, v každé škole je potřeba, aby se žáci připravovali a učili - každý kdo chce něco získat, musí vyvinout jakousi energii. Ale myslím si, že v téhle škole se tlak na žáka zbytečně nezveličuje, spíš je snaha být žákům průvodcem a mentorem k dosažení vzdělání.

Co mi dala škola Brána?

Datum: 27.03.2017 | Vložil: O.M., absolvent

Naučil jsem se to, co jsem měl umět na střední školu. Uvědomuji si, že jsem toho mnoho využil. Na obráběče kovu potřebuji umět dělat rukama. Proto se mi hodilo také vše praktické, co mi škola dala.

Investice, která se v životě neztratí.

Datum: 22.03.2017 | Vložil: Doc. Ing. Ondřej Krejcar, Ph.D., otec

Mateřská škola Brána se otevřela přesně v době, kdy jsme hledali pro naši první dceru školku s menším kolektivem, osobním přístupem učitelů a aktivní komunikací s pedagogy. Jako předchozí roky jsme měli zpočátku obavy, jak bude dcera vnímat nové prostředí a další nové věci. K našemu naprostému překvapení všechno zvládala výtečně a během jednoho týdne se naučila nejen držet vůbec tužku v ruce správně, ale i malovat! Od té doby ušla ona, MŠ i ZŠ Brána velký kus cesty pospolu. Nyní je hrdou žákyní ZŠ Brána spolu se svou mladší sestrou. Obě části školy mohu jen doporučit. Výchova a vzdělání, které tam učitelé vkládají do dětí spolu s křesťanskými základy, se jim v životě nikdy neztratí!

Co mi dala škola BRÁNA

Datum: 20.03.2017 | Vložil: V.O., absolventka

Tato škola mi dala hodně věcí do života. Například mne naučila komunikovat s mladšími, stejně starými i staršími lidmi. Hodně se mi líbilo, že tam byly společné akce celé školy, dokonce na víc dnů. Také jsem v Bráně získala dobré hudební základy.

Čím mě obohatila BRÁNA

Datum: 20.03.2017 | Vložil: D.S., Absolventka

Tato škola mě naučila hledět si své práce a nehledět na to, co dělají ostatní. Díky častému psaní slohů a diktátů, častému odevzdávání čtenářských deníků a časté recitaci se mi tyto aktivity staly oblibou a s radostí je vyhledávám. A také jsem se naučila lépe zpívat. Z toho mám velkou radost, a proto stále ráda zpívám.

BRÁNA pohledem absolventa

Datum: 17.03.2017 | Vložil: Terka Cermanová, absolventka

Škola BRÁNA mi dala hodně užitečných věci do života...hlavně sebevědomí, díky kterému jsem se dostala na mou milovanou střední školu....získala jsem tu mnoho úžasných přátel, se kterými se dodnes vídám...naučili mě tu zpívat a radovat se ze zpěvu....mám z této školy několik moudrostí do života, které využívám dodnes, proto moc děkuji všem učitelům z Brány za jejich čas a důvěru, kterou jsem v nich měla a pořád mám.

Můj pohled na školu BRÁNA

Datum: 17.03.2017 | Vložil: E. Kodymová

Co se mi líbí na škole Brána? Třeba to, že převládá individuální přístup ke každému žákovi, vládne téměř rodinná atmosféra ve škole, nechybí spousta kulturních akcí.

1 | 2 | 3 | 4 >>

DIPLOMOVÁ PRÁCE

paní učitelky Niny Kačírové, která si vybrala naši školu pro svoji práci na téma Postoje učitelů křesťanských škol. Jako další školu si zvolila ZŠ Noe v Pardubicích.  /vloženo 25.9.2015/